PORTFOLIO

Boudoir

Svatební a portrétní Fotograf Johana Antošová

Johana Antošová

Profesionílní fotograf

Jsem přesvědčena, že každý může na fotkách vypadat skvěle

BOUDOIR FOTOGRAFIE

Vítejte v galerii boudoir fotografií!

Ohromě mě baví fotografovat ženy a zdůrazňovat jejich krásu a boudoir fotografie to umožňují maximálně. Jsem přesvědčena, že každý může na fotkách vypadat skvěle a při focení boudoir se proto vždy snažím zdůraznit přednosti svých klientek. Nejčastěji fotíme v hotelových pokojích, ale máte-li pěkný dům, není problém naplánovat boudoir focení tam. Při focení nikdy nikoho do ničeho nenutím, takže boudoir focení probíhá především tak, aby Vám to bylo příjemné. To znamená, že pokud se necítíte na focení ve spodním prádle, můžete se klidně nechat vyfotit v oblíbených šatičkách, partnerově košili, oblíbeném maxi svetru – prostě v čemkoli, v čem se cítíte krásná a sexy. Pokud ale toužíte po odvážnějších fotkách, tak se odhalíte natolik, na kolik je Vám libo. Jen vždy zachovávám určitý stupeň cudnosti, přece jen fotíme boudoir a nikoli fotky pro erotický časopis.

Vámi vybrané boudoir fotky vždy profesionálně retušuji tak, aby byla retuš neviditelná a nebyla nijak drastická (neprovádím tedy změny fyzických proporcí, změnu barvy očí a podobně). Retušuji nedokonalosti pleti, váčky či kruhy pod očima, pomerančovou kůži a atp. Na přání je možné i nenápadně zeštíhlit určité partie. Pokud si však nepřejete nic retušovat a přejete si nechat tělo a tvář bez zásahu, stačí mi to nahlásit a já retuše vynechám. Nejdůležitější je pro mě vždy Vaše spokojenost.

Ceník boudoir focení najdete zde.

Staňte se mými fanoušky na Facebooku nebo Instagramu, kde budete moci sledovat moje nejnovější fotografie a budete informováni o všech akčních nabídkách.