PORTFOLIO

svatební fotografie

Svatební a portrétní Fotograf Johana Antošová

Johana Antošová

Profesionílní fotograf

Mým cílem je, aby byly fotky co nejvíce přirozené

SVATEBNÍ FOTOGRAFIE

Vítejte v galerii mých svatebních fotografií!

Focení svateb se profesionálně věnuji již od roku 2008 a s každým rokem tento fotografický styl miluji více a více. I když jsem na konci svatebního dne vyčerpaná, vždy odjíždím nabitá pozitivní energií.

Jsem toho názoru, že svatební fotograf by měl svatbu jen tiše dokumentovat, nikoli ji řídit či jakkoli organizovat. Výjimkou jsou skupinové svatební fotografie a portréty novomanželů, které se obvykle bez alespoň špetky organizace z mé strany neobejdou. I tak ale preferuji fotky co nejvíce přirozené, plné štěstí, lásky a radosti. Nemám ráda kýčovité, umělé fotky bez emocí. Jsem romantička, takže při focení svatebních portrétů mi jde především o zachycení atmosféry a pocitů, které v den svatby novomanželé prožívají, aby si při každém prohlížení svých svatebních fotografií i po letech vzpomněli, jak báječná jejich svatba byla a jakou lásku k sobě v ten skvělý den pociťovali.

Pokud je Vám můj styl blízký, budu moc ráda, když budu moci zdokumentovat i Vaši svatbu.

Poptávkový fomulář svatebního focení najdete zde.

Více fotografií z jednotlivých svatebních focení najdete na mém Facebooku nebo Instagramu. Staňte se mým fanouškem a budete informováni o všech novinkách.